Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 340/85 R24 122B

Gtk

Gtk RS200340/85 R24 122B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
340
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438410817

Највисока цена:  622,4 €

Цена по парче

622,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот