Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 320/90 R54 155A8

Gtk

Gtk RS200320/90 R54 155A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
320
Висина:
90
Конструкција:
R
Дијаметар:
54
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438413030

Највисока цена:  1.208,2 €

Цена по парче

1.208,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот