Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 320/85 R28 121B

Gtk

Gtk RS200320/85 R28 121B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438410824

Највисока цена:  599 €

Цена по парче

599 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот