Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 300/95 R52 156D

Gtk

Gtk RS200300/95 R52 156D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
300
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
52
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438413061

Највисока цена:  1.111,6 €

Цена по парче

1.111,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот