Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 300/95 R46 148B

Gtk

Gtk RS200300/95 R46 148B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
300
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
46
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411494

Највисока цена: 

Назад кон врвот