Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 300/70 R20 117B

Gtk

Gtk RS200300/70 R20 117B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
300
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
117
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411029

Највисока цена:  389 €

Цена по парче

389 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот