Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 280/85 R28 115B

Gtk

Gtk RS200280/85 R28 115B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
280
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411272

Највисока цена:  522,4 €

Цена по парче

522,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот