Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 280/85 R24 112B

Gtk

Gtk RS200280/85 R24 112B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
280
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411241

Највисока цена:  469,6 €

Цена по парче

469,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот