Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 280/70 R18 114B

Gtk

Gtk RS200280/70 R18 114B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
280
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438410992

Највисока цена:  332,6 €

Цена по парче

332,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот