Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 270/95 R46 143A8

Gtk

Gtk RS200270/95 R46 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
270
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
46
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438413016

Највисока цена:  922,2 €

Цена по парче

922,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот