Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 270/95 R32 136B

Gtk

Gtk RS200270/95 R32 136B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
270
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411449

Највисока цена:  722,3 €

Цена по парче

722,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот