Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 250/85 R24 109A8

Gtk

Gtk RS200250/85 R24 109A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
250
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438413412

Највисока цена:  382,3 €

Цена по парче

382,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот