Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 240/70 R16 104B

Gtk

Gtk RS200240/70 R16 104B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
240
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438410961

Највисока цена:  208,9 €

Цена по парче

208,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14 €

Назад кон врвот