Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 230/95 R42 133D

Gtk

Gtk RS200230/95 R42 133D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
230
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438413054

Највисока цена:  715,9 €

Цена по парче

715,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот