Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 210/95 R44 120B

Gtk

Gtk RS200210/95 R44 120B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
210
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
44
Индекс на товар:
120
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411463

Највисока цена:  656,6 €

Цена по парче

656,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот