Споредете до 4 продукти:

Gtk LD90 16.9 D24 154A8

Gtk

Gtk LD9016.9 D24 154A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Gtk
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438412651

Највисока цена:  726,5 €

Цена по парче

726,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот