Споредете до 4 продукти:

Gtk LD90 16.0/70 D24 169A2

Gtk

Gtk LD9016.0/70 D24 169A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Gtk
Ширина:
16.0
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
169
Индекс на брзина:
A2
EAN:
4251438412644

Највисока цена:  679,7 €

Цена по парче

679,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот