Споредете до 4 продукти:

Gtk FT80 18.4 D26 153A6

18.4 D26 153A6
Gtk

Gtk

Gtk FT8018.4 D26 153A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Gtk
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438413276

Највисока цена:  975 €

Цена по парче

975 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот