Споредете до 4 продукти:

Gtk BT48 16.0/70 D20 154A6

Gtk

Gtk BT4816.0/70 D20 154A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
16.0
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438413245

Највисока цена:  532,6 €

Цена по парче

532,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот