Споредете до 4 продукти:

Gtk BT46 5 D15 76A6

Gtk

Gtk BT465 D15 76A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
5
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
76
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410046

Највисока цена:  87,5 €

Цена по парче

87,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот