Споредете до 4 продукти:

Gtk BT45 6.5/80 D12 80A6

Gtk

Gtk BT456.5/80 D12 80A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
6.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410022

Највисока цена:  75,7 €

Цена по парче

75,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот