Споредете до 4 продукти:

Gtk BT44 6.50/80 D13 82A6

Gtk

Gtk BT446.50/80 D13 82A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
6.50
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438411630

Највисока цена:  82,1 €

Цена по парче

82,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот