Споредете до 4 продукти:

Gtk BT44 10.0/75 D15.3 126A8

Gtk

Gtk BT4410.0/75 D15.3 126A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438411555

Највисока цена:  214,7 €

Цена по парче

214,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14 €

Назад кон врвот