Споредете до 4 продукти:

Gtk BT40 550/60 D22.5 154A8

Gtk

Gtk BT40550/60 D22.5 154A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
550
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438410305

Највисока цена:  832 €

Цена по парче

832 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот