Споредете до 4 продукти:

Gtk BT40 12.5/80 D15.3 144A8

Gtk

Gtk BT4012.5/80 D15.3 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
12.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438412002

Највисока цена:  368,6 €

Цена по парче

368,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот