Споредете до 4 продукти:

Gtk BT25 260/70 D15.3 126A8

Gtk

Gtk BT25260/70 D15.3 126A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
260
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438411968

Највисока цена:  166,7 €

Цена по парче

166,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14 €

Назад кон врвот