Споредете до 4 продукти:

Gtk BT22 500/50 D17 149A8

Gtk

Gtk BT22500/50 D17 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
500
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438412088

Највисока цена:  480,8 €

Цена по парче

480,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот