Споредете до 4 продукти:

Gtk BT20 13.0/65 D18 144A8

Gtk

Gtk BT2013.0/65 D18 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
13.0
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438412118

Највисока цена:  333,1 €

Цена по парче

333,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот