Споредете до 4 продукти:

Gtk BT20 11.5/80 D15.3 139A8

Gtk

Gtk BT2011.5/80 D15.3 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438411982

Највисока цена:  285,5 €

Цена по парче

285,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот