Споредете до 4 продукти:

Gtk BT20 10.0/80 D12 116A8

Gtk

Gtk BT2010.0/80 D12 116A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
10.0
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438411647

Највисока цена:  176,2 €

Цена по парче

176,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14 €

Назад кон врвот