Споредете до 4 продукти:

Gtk BT20 10.0/75 D15.3 126A8

Gtk

Gtk BT2010.0/75 D15.3 126A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438411975

Највисока цена:  195,4 €

Цена по парче

195,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14 €

Назад кон врвот