Споредете до 4 продукти:

Gtk AS16 6.5 D16 97A6

Gtk

Gtk AS166.5 D16 97A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
6.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410152

Највисока цена:  100,5 €

Цена по парче

100,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот