Споредете до 4 продукти:

Gtk AS16 5.5 D16 86A6

Gtk

Gtk AS165.5 D16 86A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
5.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410053

Највисока цена:  75,6 €

Цена по парче

75,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот