Споредете до 4 продукти:

Gtk AS16 11.00 D16 118A6

Gtk

Gtk AS1611.00 D16 118A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410244

Највисока цена:  326,7 €

Цена по парче

326,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот