Споредете до 4 продукти:

Gtk AS16 10.00 D16 115A6

Gtk

Gtk AS1610.00 D16 115A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410237

Највисока цена:  237 €

Цена по парче

237 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14 €

Назад кон врвот