Споредете до 4 продукти:

Gtk AS14 6.50 D16 91A6

Gtk

Gtk AS146.50 D16 91A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438411821

Највисока цена:  120,5 €

Цена по парче

120,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14 €

Назад кон врвот