Споредете до 4 продукти:

Gtk AS120 11.2 D38 122A6

Gtk

Gtk AS12011.2 D38 122A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
11.2
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438413368

Највисока цена:  509,6 €

Цена по парче

509,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот