Споредете до 4 продукти:

Gtk AS110 16.9 D30 147A6

Gtk

Gtk AS11016.9 D30 147A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438412385

Највисока цена:  759,2 €

Цена по парче

759,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот