Споредете до 4 продукти:

Gtk AS110 15.5 D38 141A6

Gtk

Gtk AS11015.5 D38 141A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
15.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438413306

Највисока цена:  805,3 €

Цена по парче

805,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот