Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 8.3 D24 105A6

Gtk

Gtk AS1008.3 D24 105A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
8.3
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438412149

Највисока цена:  267,6 €

Цена по парче

267,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот