Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 7.50 D20 108A6

Gtk

Gtk AS1007.50 D20 108A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438411524

Највисока цена:  189,9 €

Цена по парче

189,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14 €

Назад кон врвот