Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 7.5 D18 106A6

Gtk

Gtk AS1007.5 D18 106A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
7.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410275

Највисока цена:  141,8 €

Цена по парче

141,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,57 €

Назад кон врвот