Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 6.50 D16 91A6

Gtk

Gtk AS1006.50 D16 91A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438411814

Највисока цена:  123,6 €

Цена по парче

123,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14 €

Назад кон врвот