Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 6.00 D16 88A6

Gtk

Gtk AS1006.00 D16 88A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438411784

Највисока цена:  106,7 €

Цена по парче

106,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14 €

Назад кон врвот