Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 20.8 D38 162A6

Gtk

Gtk AS10020.8 D38 162A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
20.8
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
162
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410602

Највисока цена:  1.573,3 €

Цена по парче

1.573,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот