Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 18.4 D34 159A6

Gtk

Gtk AS10018.4 D34 159A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438412408

Највисока цена:  1.005,7 €

Цена по парче

1.005,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот