Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 18.4 D34 155A6

Gtk

Gtk AS10018.4 D34 155A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438412392

Највисока цена:  863,7 €

Цена по парче

863,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот