Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 18.4/15 D38 154A6

Gtk

Gtk AS10018.4/15 D38 154A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
18.4
Висина:
15
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410596

Највисока цена:  1.074 €

Цена по парче

1.074 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот