Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 18.4/15 D30 145A6

Gtk

Gtk AS10018.4/15 D30 145A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
18.4
Висина:
15
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410473

Највисока цена:  874,8 €

Цена по парче

874,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот