Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 16.9 D28 135A6

Gtk

Gtk AS10016.9 D28 135A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438412316

Највисока цена:  737,1 €

Цена по парче

737,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот